Profesjonalne gabinety kosmetyczne w Łodzi

Łódź to duże miasto, na terenie którego znajduje się nie jeden salon kosmetyczny o ogólnokrajowej renomie. Wykonując zabiegi w takim gabinecie możemy mieć pewność, że zostaną zrobione na najwyższym poziomie, z użyciem najlepszych kosmetyków i najnowocześniejszych technologi. W najlepszych salonach pracują kosmetolodzy i certyfikowana kosmetyczka. Aby znaleźć najlepszy salon piękności w tym mieście wystarczy wpisać do wyszukiwarki internetowej hasło: najlepsza kosmetyczka Łódź lub Świat Urody Łódź.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest podstawową metoda skutecznego oczyszczania skóry suchej i wrażliwej stosowaną w gabinetach kosmetycznych. Doświadczona kosmetyczka potrafi w taki sposób wykonać zabieg, by skóra została dogłębnie oczyszczona bez wywołania nawet najmniejszego jej podrażnienia. Przed zabiegiem usunięty zostaje makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Następnie na twarz i dekolt zostaje rozpylona woda, która stworzy na jej powierzchni mikroskopijne pęcherzyki wypełnione gazem. Urządzenie służące do wykonywania peelingu kawitacyjnego, wysyła ultradźwięki, które powodują pękanie gazu w pęcherzach wodnych co prowadzi do oddzielania się martwego naskórka od skóry. Złuszczony naskórek zostaje wsysany do specjalnego pojemnika. Efekty oczyszczania widoczne są natychmiast. Skóra odzyskuje blask, jest widocznie jaśniejsza. Drobne zmarszczki i przebarwienia znikają.

Mikrodermabrazja diamentowa

Jest to również mechaniczny zabieg, służący do oczyszczania skóry twarzy. Polecany jest szczególnie dla osób, które chcą się pozbyć blizn po trądziku lub przebarwień. Zabieg polega na ścieraniu wierzchniej warstwy skóry za pomocą głowicy z diamentową tarczą ścierną. Głębokość wykonania zabiegu jest kontrolowana przez kosmetyczkę, która pilnuje by zdrowa powłoka skórna nie została uszkodzona. Zabieg jest bardziej inwazyjny niż peeling kawitacyjny ale jego zastosowanie przynosi tez lepsze rezultaty w pozbywaniu się przebarwień, zmarszczek i głębokich blizn po trądzikowych. Zabieg nie jest bardzo bolesny ale wrażliwe osoby mogą mieć nieprzyjemne odczucia. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Gdy zaczerwienienie i opuchlizna znikają, stają się widoczne efekty zabiegu. Twarz staje się jaśniejsza, a jej koloryt równomierny. Znikają plamy pigmentacyjne, blizny i płytkie zmarszczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>