Manicure hybrydowy w Warszawskich salonach piękności

Hybrydowy manicure jest obecnie wykonywany niemal przez każdy salon kosmetyczny. Jest to popularna metoda ozdabiania paznokci, niemniej jednak ten manicure powinna wykonywać doświadczona kosmetyczka, którą znajdziesz na stronie swiaturody.com. Warszawa jest miastem, w którym jest wiele salonów kosmetycznych oferujących profesjonalne usługi manicure i pedicure.

Hybrydowy manicure jest wykonywany za pomocą specjalnych kolorowych żeli utwardzanych lampą UV. Jest to dość trwała metoda i kolorowymi paznokciami można się cieszyć przez trzy tygodnie lub dłużej. Żele hybrydowe tworzą na paznokciu niezwykle efektowną i równą powłokę. Dzięki temu paznokcie wyglądają niezwykle elegancko, a wszystkie bruzdy i plamy zostają zakryte i wyrównane. Ten typ manicure jest preferowany przez aktywne osoby, które nie mają czasu na codzienne malowanie paznokci.

Pierwszym etapem wykonywanym przez kosmetyczkę jest przygotowanie paznokci na przyjecie lakieru. Najpierw usuwane są skórki. Wykonywane jest to za pomocą specjalnych płynów zmiękczających i drewnianych szpatułek. Jest to najlepsze rozwiązanie, by skórki wyglądały estetycznie. Po usunięciu skórek kosmetyczka nadaje odpowiedni kształt paznokciom. Bardzo ważne jest by używane do teko pilniki były wykonane ze szkła lub papieru. Inne typy pilniczków niszczą płytkę i powodują jej łamanie oraz rozdwajanie. Kolejnym etapem jest odtłuszczenie paznokcia zmywaczem i pokrycie specjalnym żelem podkładowym. Ważne jest aby było to zrobione dokładnie, gdyż od tego zależy trwałość manicure. Żel bazowy jest utrwalany pod lampą UV przez około 30 sekund. Po utrwaleniu bazy przychodzi kolej na nałożenie lakieru we wcześniej wybranym kolorze. Zaletą żeli hybrydowych jest to, że są one produkowane w wielu kolorach i odcieniach. Lakier jest nakładany w dwóch warstwach, a każda z nich jest utrwalana promieniami UV. Ostatnim krokiem jest pokrycie całości specjalnym utrwalaczem, który nadaje połysku i zapewnia wyjątkowa trwałość.

Hybrydowy manicure gwarantuje wspaniałe efekty i trwałość. Lakier nie odpryskuje i jest odporny na działanie wody. Paznokcie są twarde i nie rozdwajają się. Należy pamiętać, że lakier hybrydowy zmywa się trochę inaczej niż tradycyjny. Należy spiłować wierzchnią warstwę, nałożyć waciki z acetonem na około 10 minut i dopiero wtedy usunąć lakier drewnianą szpatułką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>