Estetika Dental Clinic

Gabinet Estetika Denatl Clinic działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Jest zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy T. Rejtana 65 lista z dentysta-stomatolog.com (Rzeszów).  W gabinecie Estetika znajduje się sześć bogato wyposażonych gabinetów z klimatyzacją i nowoczesnym sprzętem diagnostyczno-medycznym. Posiadają także stomatologiczny tomograf komputerowy najnowszej generacji. W rejestracji pomocy udzielą nam odpowiednio wykwalifikowane recepcjonistki znające język angielski, niemiecki, rosyjski oraz polski.

W klinice pracują sami profesjonaliści, znający swój fach i potrafiący spełnić wszystkie oczekiwania pacjentów. Załoga kliniki nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej leczyć zęby swoim podopiecznym. W klinice pracuje dziewięciu lekarzy stomatologów. Każdy z nich jest odpowiednio wykształcony i posiada ogromne doświadczenie. Lekarz Jarosław Cierplikowski jest współwłaścicielem kliniki. Skończył on studia na Kijowskim Uniwersytecie Medycznym. Kolejny lekarz to Grzegorz Delmaczyński, absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Jest on również współwłaścicielem kliniki. Sebastian Partyka to stomatolog, który ukończył studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W Estetika Dental Clinic pracuje od 2008 roku. Sylwia Cielebąk ukończyła studia na lubelskiej Akademii Medycznej. Anna Gruszka – Jaszczuk jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pracuje w klinice od 2007 roku. Magdalena Lenart ukończyła studia lekarsko – dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Współpracuje z ową placówką od 2010 roku. Dominika Chmielewska ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Pracuje w Klinice od 2011 roku. Anna Staszowska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Lekarz stomatolog Marcin Reguła ukończył studia stomatologiczne na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W klinice pracuje od 2014 roku. Interesuje go stomatologia zachowawcza, estetyczna i endodoncja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>